Celý příběh

Našich bot

Jsme

Nyxies

Na začátku roku 2019 se zrodil nápad vytvořit unikátní svítící boty, které na trhu zkrátka nejsou k dostání. Nyní, po dlouhých měsících vývoje, vám Nyxies konečně představujeme.

Pohodlí

Výběr modelu bot ADORE 709 značky Pleaser, ze kterých Nyxies vytváříme, jsme nechali na vás.

Kvalita

Chceme, aby vám Nyxies dělali radost co nejdéle. Nabízíme kvalitu a profesionální zákaznickou podporu. 

Výdrž baterie

Nyxies vydrží svítit až 8 hodin. Poté je stačí jednoduše dobít za pomoci micro USB, tak jako mobilní telefon.

Barvy

Díky zabudovanému přehrávači animací mohou Nyxies svítit jakoukoliv barvou, kterou si zvolíte.

Technologie

Dlouhé měsíce vývoje po vzoru nejnovějších trendů. Speciální funkce, jako je reakce na došlápnutí nebo ovládání z mobilní aplikace.

Příběh našich bot krok za krokem

Nyxies vznikly ze společné vize vytvořit speciální boty, které by svítily ve tmě a umožnily svým majitelkám dělat nezapomenutelnou show. Zazářit. Odlišit se. Vyjít ven z davu a vydat se svou vlastní cestou. Nyxies nejsou jen zářící boty. Jsou nástrojem, jak se vrýt do paměti každému, kdo vás v nich spatří.  Jsou módním doplňkem, rekvizitou, oblíbeným párem střevíčků.

Na začátku to byly jen obyčejné boty. Rozzářit je nebylo až tak složité, ale my jsme se rozhodli vám nabídnout víc. Přidali jsme speciální touchpad na samotný podpatek, takže při přepínání barev zkrátka jen přejedete prstem po podpatku. Na základě zpětné vazby jsme vyvinuli také minimalistický náramek se třemi tlačítky, který vaše boty ovládá na dálku.

Boty jsou dokonale synchronizované. Co dělá jedna, dělá i druhá. Navíc fungují hned v několika módech. Umí svítit, blikat, barevně se přelévat. Dokonce reagují na pohyb nebo každé došlápnutí. Je jen na vás, jak se je rozhodnete využít, ale jedním si můžete být vždy jistá. Nyxies se vám dokonale přizpůsobí.

 

Tři důvody

K nákupu

Kvalita je hlavním pilířem naší práce. Na funkčnosti a technologii rozhodně nešetříme.

Nyxies jsou jediné boty na světě, které reagují na kroky a mají nastavitelný jas.

Zákaznický servis, který je tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.